Alabama
Alaska
*SERGEANT* Ron "Skrilla Skratch" Osborne - Anchorage
*SERGEANT* Jean Franklin - Santacrose - Anchorage
*SERGEANT* Billy "PG" Brewington - Kenai
Arizona
*SERGEANT* Matt Lenne - Phoenix*SERGEANT* Tiffany "$piffy" Woods - WinslowArkansasCalifornia
*SERGEANT* Megan Valdez - Clearlake*SERGEANT* David Parra - Downey
*SERGEANT* Jerry Huff - Eureka
*SERGEANT* Jason "Lil J" Huff - Eureka
*SERGEANT* Terra "Maniac The Rapper" Stolberg - Eureka
*SERGEANT* Karina Calderon - Eureka
*SERGEANT* Marian "Mizere" Manning - Oakdale
*SERGEANT* Shanti Cardey - Oakdale
*SERGEANT* Darrell "KP Tha One" Phillips - Oxnard
*SERGEANT* Brian "Beda Treez" Kakanyi - Sacramento
*SERGEANT* Joseph Sanchez - SAN JOSE
*SERGEANT* Chris "Omen" Pritchard - San Jose
*SERGEANT* Jason Morales - San Jose
*SERGEANT* Phuoc Tran - San Jose
*SERGEANT* Dave Mintun - San Jose
*SERGEANT* Travis Junsui Dawer - San Jose
*SERGEANT* Cory Quintana - TAFT
Colorado
*SERGEANT* Jordan Bolden - Colorado Springs
*SERGEANT* Johnny Kanocz - Grand Junction
*SERGEANT* Levi Trussell - Longmont
*SERGEANT* Tristian Niskanen - Snowmass Village
*SERGEANT* Garrett "Gari-Dose" Kuker - Longmont
*SERGEANT* Matthew "Hash" Combs - Longmont
*SERGEANT* Shawna "Berri" Sweeney - Longmont
*SERGEANT* Jay "Johnny Wicced" Keim - Westminster
*SERGEANT* Erik "The Creeper" Bowman - Arvada
*SERGEANT* Damian Draven - Golden
- MILE HIGH ILLUMNI CHAPTER BOARD MEMBERS -
*Captain* Morgan "GrimmBeard" McNeece - Longmont
*Co-Captain* Garrett "Gari-Dose" Kuker - Longmont
*Lieutenant* Rebecca Cannady - Aurora
*Lieutenant* Carrie McNeece - Longmont
*SERGEANT* Nicholas Markum - Denver
*SERGEANT* Tyffani "Pander Bear" Adams - Westminster
*SERGEANT* Robbie "Trip Face" Annis - Longmont
*SERGEANT* Bryan "Kaos The MisFit" Townsend - Longmont
Connecticut
*SERGEANT* Jen "Jenocide'l" D'Lizarraga - Winsor Locks
Delaware
District of Columbia
Florida
*SERGEANT* Alexis Rodriguez - Ft. Meyers
*SERGEANT* Kyle Roberts - Jacksonville
*SERGEANT* David Garrison - Spring Hill
*SERGEANT* Nick Johnas
Georgia
*SERGEANT* Cody Pollock - Albany
HawaiiIdaho
*SERGEANT* Darren Morris - Boise
*SERGEANT* Ace Flo - Boise
*SERGEANT* Brandon "Lunchmoneybeats" Hayes - CDA*SERGEANT* John "Mad Choppa" Conte - Emmett*SERGEANT* Bret Bass - Lewiston
*SERGEANT* Chad Bass - Lewiston
*SERGEANT* Daniel "Xodus" Honn - Nampa
*SERGEANT* Branden Wood - Post Falls
Illinois
*SERGEANT* Tyler "Preacher" Sharbaugh - Chicago
*SERGEANT* Glen Erwin - Glendale Heights
*SERGEANT* Brian "Stress" Pacana - Roselle
Indiana
*SERGEANT* Tony "Taboo" Doyle - Terre Haute
Iowa
*SERGEANT* James Morgan
Kansas
*SERGEANT* Shandon Schmidt - Salina
*SERGEANT* Shaun "Antidote" Moralez - Wichita
*SERGEANT* Johnny "The Good Villain" Manning - Wichita
*SERGEANT* Yung CrookYd - Saint Francis
*SERGEANT* Michelle Renee - Hutchinson
Kentucky
Louisiana
Maine
Maryland
Massachusetts
*SERGEANT* Matt "Irish M.A.C." O'Toole - Ashland, MA
Michigan
Minnesota
*SERGEANT* Lonny "Journalist" Wilkie - Moorhead
*SERGEANT* Zack Larsen - Royalton
Mississippi
*SERGEANT* Thomas "TBone" Russell - Laurel
Missouri
*SERGEANT* Ben Wilckens - HigginsvilleMontana
*SERGEANT* Justice Katon - Bigfork*SERGEANT* Dominic Peterson - Billings
*SERGEANT* Kirk "IDIO SYCRASY" Waddingham - Billings
*SERGEANT* Roy Pastian - Billings
*SERGEANT* Elivia Pastian - Billings*SERGEANT* Chandler Smith - Billings*SERGEANT* Josh Schleining - Billings
*SERGEANT* Savannah Linstedt - Billings
*SERGEANT* Jeremy "Jokah J" Jefferson - Billings
*SERGEANT* Austin Martin - Billings
*SERGEANT* Dan Bott - Billings
*SERGEANT* Derek Howard - Billings
*SERGEANT* Shylo Harris - Billings
*SERGEANT* Tim Harris - Billings
*SERGEANT* Brian "Quattro" Quattrocchi - Bozeman
*SERGEANT* Rebecca Tittle - Bozeman
*SERGEANT* Chad Clark - Bozeman
*SERGEANT* Toni Heim Clark - Bozeman
*SERGEANT* Evan Anderson - Bozeman
*SERGEANT* Sarah Miller - Bozeman*SERGEANT* Nate "Quatty" Quattrocchi - Bozeman*SERGEANT* Heather Hartford - Bozeman
*SERGEANT* Andrew DuCharme - Browning
*SERGEANT* Kyle Fisher - Butte
*SERGEANT* Ryu Hayden - Butte
*SERGEANT* Cody Lucier - Butte
*SERGEANT* Emily Gutshall - Butte
*SERGEANT* Amanda Page - Butte
*SERGEANT* Justin Morelli - Butte
*SERGEANT* Ashlee Garcia - Butte*SERGEANT* Jesse Sweet - Butte*SERGEANT* Andrew Stauss - Butte
*SERGEANT* Richard Montgomery - Butte
*SERGEANT* David Macumber - Butte
*SERGEANT* Emily Gutchell - Butte
*SERGEANT* Jeanette Kappes - Butte
*SERGEANT* Dylan "King Blink" Hamilton - Butte
*SERGEANT* Jason Ford - Butte
*SERGEANT* Tristan "Ill Jesterz" Schaeffer - Butte
*SERGEANT* Robert Shipley - Butte
RIP *SERGEANT* Michaela Madigan - Butte
*SERGEANT* Marthe Edwards - Charlo
*SERGEANT* Shane Paull- Deer Lodge
*SERGEANT* Beth Clark - Deer Lodge
*SERGEANT* Joe Crichton - Deer Lodge
*SERGEANT* Martin "3KY" Seabury - Deer Lodge
*SERGEANT* Grier Gerstein - Deer Lodge
*SERGEANT* Rosemary "Rose Thorn" Gerstein - Deer Lodge
*SERGEANT* Samantha "Ms. Sammy" Henry - Deer Lodge
*SERGEANT* Joe Crichton - Dear Lodge
*SERGEANT* Shane "Exzild" Paull - Deer Lodge
*SERGEANT* Caleb "Backwoods" Green - Deer Lodge
*SERGEANT* Kenneth "Tragik" Brown - Great Falls
*SERGEANT* Adam Sullivan - Great Falls
*SERGEANT* Muad'Dib - Great Falls
*SERGEANT* Sam Starchild - Great Falls
*SERGEANT* Anthony "Tech" Humphrey - Great Falls
*SERGEANT* Ryan James - Great Falls
*SERGEANT* Scott Mckinley - Great Falls
*SERGEANT* Josh "Dough Boy" Hanson - Great Falls
*SERGEANT* Brad Laverdure - Great Falls
*SERGEANT* Natasha Ann Halvorson - Great Falls
*SERGEANT* Sergio "Peeksta" Lopez - Hardin
*SERGEANT* Chance Armstrong - Havre
*SERGEANT* Caleb Doney - Hays
*SERGEANT* Jake "Idenity" Ryan - Helena
*SERGEANT* Heather Bolstad - Helena
*SERGEANT* Trent "DJ Staxx" Foley - Helena
*SERGEANT* Travion Marez - Helena
*SERGEANT* Nick Peery - Helena
*SERGEANT* April Fishburn - Helena
*SERGEANT* Nate "Ton Ton" Kelly - Helena
*SERGEANT* Derek "Knowledge" Smith - Helena
*SERGEANT* Chance Hascall - Helena
*SERGEANT* Nathan "The Arcadian" Kelly - Helena
*SERGEANT* Matt Krainaker - Helena
*SERGEANT* Taylor Keltz - Helena
*SERGEANT* Jerron Jorgenson - Helena
*SERGEANT* Nathan Kelly - Helena
*SERGEANT* Zachary Smith - Helena
*SERGEANT* Ryan Barr - Helena
*SERGEANT* Travion Marez - Helena
*SERGEANT* Jacob Ereth - Helena
*SERGEANT* Brittany King - Helena
*SERGEANT* Leo Ferriter - Helena
*SERGEANT* Nick Runninghorse - Helena
*SERGEANT* Sidney Puderbaugh - Helena
*SERGEANT* Cody Bettelyoun - Helena
*SERGEANT* Bethany Ticknor - Helena
*SERGEANT* Trey "Blac3y$trang3" Miller - Helena
*SERGEANT* Manny RidesHorse - Helena
*SERGEANT* Eddie Fister - Helena
*SERGEANT* Louis Escobedo - Kalispell
*SERGEANT* Robert "Poltageist" Stevens - Kalispell
*SERGEANT* Shawn Micheal - Kalispell
*SERGEANT* Dalton Anderson - Kalispell
*SERGEANT* Josh "I.F." Paull - Livingston
RIP *SERGEANT* SHANE "OneTracked Mind" MADSEN - Missoula
*SERGEANT* Matthew "Koga" Stokes - Missoula
*SERGEANT* Falicia Rose Ewing - Missoula
*SERGEANT* Rosella Illumni Haines - Missoula
*SERGEANT* Ryan Bradshaw - Missoula
*SERGEANT* Priscilla Rodriguez - Missoula*SERGEANT* Austin Young - Missoula
*SERGEANT* Brodhi Griffin - Missoula*SERGEANT* Shawn "Young Fr33dom" Huff - Missoula*SERGEANT* Tabitha Miner - Missoula*SERGEANT* Teresa Gardiner - Missoula
*SERGEANT* Amy Augello - Missoula
*SERGEANT* Cannady Rebecca - Missoula
*SERGEANT* Thomas "Lil T" Gladue - Missoula
*SERGEANT* Billy Rogers - Missoula
*SERGEANT* Joseph "Reservoir Disciple" Young - Missoula
*SERGEANT* Connor "Drem The Guru" Kucera - Missoula
*SERGEANT* Lilly DeGarmo - Missoula
*SERGEANT* James "Sigflo" LaFountain - Pablo
*SERGEANT* Joseph Parizeau - Polson
*SERGEANT* Brock Wilson - Polson
*SERGEANT* Ronnie Patten - Polson
*SERGEANT* Chance Wax - Stanford- MISSOULA CHAPTER BOARD MEMBERS -*MAJOR* *Captain* Daniel "VoKab" Ewing - Missoula
*MAJOR* OverTime - Missoula*Lieutenant* Tim "Big Tim" Ketron - Missoula
*Lieutenant* Isaiah Haines - Missoula
*Lieutenant* KC Wheeler - Missoula
*MAJOR* *Treasurer* Roger Raedel - Missoula
RIP *Lieutenant* Christian Twite - Missoula*Lieutenant* Lee Foston - Missoula*Lieutenant* Jeremy "K.O.S." Rogers - Missoula*Lieutenant* Kyle "Mista Prosper" Prosper - Missoula
- BOZEMAN CHAPTER BOARD MEMBERS-
*Captain* Tyler "Stylerock" Morrick - Livingston
*Co-Captain* Zack "Zbad" Cogburn - Livingston
*1st Lieutenant* Dominic "Dom-P" Perry - Livingston
*2nd Lieutenant* Tiffany "Tink" Morrick - Livingston
*Treasurer* Holly Perry - Livingston
*SERGEANT* Jordan "Psychedelic" Hall - Livingston
*SERGEANT* Terry Edwards - Livingston
*SERGEANT* Johnnie "The Intern" Killgore - Livingston
*SERGEANT* Jeff *Young Savage* Jewart - Bozeman
- B.A.D. (Butte, Deer Lodge, Anaconda) CHAPTER BOARD MEMBERS -
*Captain* Tausha Durham - Butte
*SERGEANT* Caleb "Split Wicked" Jacobson - Deer Lodge
*SERGEANT* Ryan "The Banished Buddah" McMillan - Butte
*Lieutenant* Riley "2Tone" Wakefield - Butte
*SERGEANT* Heather Marie Hirsch- Butte
*SERGEANT* Richard 'Four20 The Great" Armstrong - Butte
*General* *SERGEANT* Ian "Kilo" Hirsch - Butte
*SERGEANT* Meganjo “MUGZ” Gibson - Butte
*SERGEANT* Jason Ford - Butte
*SERGEANT* Shawn Kolczak Hardy - Butte
*SERGEANT* Dara Kolczak Hardy - Butte
8SERGEANT* Ashlee Douglas - Butte
*SERGEANT* Emily Gutshall - Butte
*SERGEANT* Deborah Williams - Butte
*SERGEANT* Cassandra Lynn - Butte
*SERGEANT* Mike Jensen - Butte
*SERGEANT* Heather Jensen - Butte
- HELENA CHAPTER BOARD MEMBERS-
*MAJOR* John E. Wat - Helena
*Captain* Roger "Jamrok" Clark - Helena
*Co-Captain* Chris Curington - Helena
*1st Lieutenant* Blake Taylor - Helena
*2nd lieutenant* Heather Russell - Helena
*Treasurer* Amy Chartier - Helena
*Secretary* B'Linda Hofland - Helena
*SERGEANT* Kris Spillman - Helena
*SERGEANT* Jalissa Hartford - Helena
*SERGEANT* Danielle Money - Billings
- GREAT FALLS CHAPTER BOARD MEMBERS -
*Captain* Tito "Soloist" Trevino - Great Falls
*Co-Captain* Alex "Daleecapo" Brandt - Great Falls
*Lieutenant* Shawn Dusek - Great Falls
*Lieutenant* Brent Lewis - Great Falls
*SERGEANT* Lee Bacon - Great Falls
*SERGEANT* Kari "Pheloni" Trainor - Great Falls
*SERGEANT* Nathan Matye - Great Falls
Nebraska
*SERGEANT* Jason Schwartz - Omaha
Nevada
New Hampshire
*SERGEANT* Nick Ejdowski - Hudson
New Jersey
*SERGEANT* Brian McNally - Somerdale
New Mexico
New York
*SERGEANT* Darold "Rizzyrell" H - Buffalo
*SERGEANT* Jonathan "J. Wolf" Varghese (Illest Alumni Records Producer) - Brooklyn
*SERGEANT* Darren "Don Dada" Smith - Central Islip
*SERGEANT* Emile "DiE$eL-E" Arthur-Ricketts - Glen Oaks
*SERGEANT* Emerson Carpenter - Liverpool
*SERGEANT* Myles Broughton - Potsdam
- Stand Alone (Elmira) CHAPTER BOARD MEMBERS -
*Captain* Parish Wolf - Elmira
*Lieutenant* Christine "Lady Boss" Phillips- Elmira
*Lieutenant* Mario "Jig" Williams - Elmira
*Lieutenant* Feryn Malagarie - Elmira
*Lieutenant* Steven "Big Kutt" Kutt - Elmira
North Carolina
North Dakota
*SERGEANT* Kayla Rickel - Dickinson
Ohio
*SERGEANT* Chris Pramuka - Akron
*SERGEANT* Shawn Cravens - Hamilton
*SERGEANT* Anthony Torres Jr. - Warren
*SERGEANT* Blaine "Wikkid" Bastion - Youngstown
*SERGEANT* Brian "PiLLz" Sinko - Youngstown
Oklahoma
Oregon
*SERGEANT* John "Poverty's Poster Boy" Nelson - Albany
*SERGEANT* Caleb "Daydreamer" Jacobsen - Albany
*SERGEANT* Justin Ceace - Albany
*SERGEANT* Scott West - Albany
*SERGEANT* John Brannan - Gresham
*SERGEANT* Jon "El Diablo" Brown - Gresham
*SERGEANT* Tim Walker - Hillsboro
*SERGEANT* Keegan Wilder - Independence
*SERGEANT* David "Systamatik" Wood - Klamath Falls
*SERGEANT* Ryan "C-ry" Bowers - Lincoln City
*SERGEANT* Aaron "Spazz" Miller - Medford
*SERGEANT* Kevin Lee - Portland
*SERGEANT* Wayne "Piccle" Pitkin - Portland
*SERGEANT* Kerry "Skitz" Ramey - Portland
*SERGEANT* Jon Brown - Portland
*SERGEANT* Lynn "SiccFurr Da Untouchable" Palaniuk - Springfield
Pennsylvania
*SERGEANT* Ricci Paje - Transfer
Puerto Rico
Rhode Island
South Carolina
South Dakota
Tennessee
*SERGEANT* Jake Curtis - Loudon
*SERGEANT* Renate Karhu-Welz - Whitwell
Texas
*SERGEANT* Rashaad "Shaad The Beast" Irving - Corpus Christi
*SERGEANT* Brian "Cross Over" Mesiti - Austin
*SERGEANT* Michael "Lil Hate" Brown - Granbury
*SERGEANT* David Sanchez - South Houston
*SERGEANT* Rob "Insane Loc" Yara - La Vernia
*SERGEANT* Gene "Moonshine" Hooks - Silsbee
Utah
*SERGEANT* Curtis "Cutastrophy" Crabb - Cottonwood Heights
*SERGEANT* Jesse Owens - Logan
*SERGEANT* Leo "Restlezz" Sandaval - Ogden
*SERGEANT* Mark "Duke" Prieto - Ogden
*SERGEANT* Desi Spirits - Ogden
*SERGEANT* Lori Pisano Frost - Ogden
*SERGEANT* Robert Wright - Ogden
*SERGEANT* DJ Malist (OFFICIAL DJ) - Salt Lake City
- OGDEN CHAPTER BOARD MEMBERS-
*CAPTAIN* Jose "KONFLICT3D" Landin - Ogden
*CAPTAIN* Trina "Havok" Sepulveda - Ogden
*Treasurer* Sam Mullen - South Weber
*SERGEANT* Amy Landin - Ogden
*SERGEANT* Benjermin Perkins - Ogden
*SERGEANT* Makade Sorensen - Ogden
*SERGEANT* Preston Mccubins - Ogde
Vermont
Virginia
*Lieutenant* Mike "Beatking" Smith - Norfolk
*SERGEANT* Alex "Bigg Ace" Saafi - Norfolk
*Lieutenant* Bill Bartlett - Norfolk
*SERGEANT* Bryce "Evilbasic" Shiftlett - Portsmouth
*SERGEANT* Hayden McCarty - Portsmouth
*Lieutenant* Kris Nelson - Poquoson
*SERGEANT* Terrell George - Virginia Beach
*SERGEANT* Robert "Illuzev Greenz" Clark - Virginia Beach
*SERGEANT* Zack Simmons - YorktownWashington
*SERGEANT* Tyler Gitchel - Arlington
*SERGEANT* Phil Burdick - Colville
*SERGEANT* Javan Boyster - Everett, WA
*MAJOR* Jason "Jay Shady" Frederick - Kettle Falls
*SERGEANT* Aaron "Scott Free" Tobeck - Olympia
*SERGEANT* Dillon "Dillon OG" Garza - Othello
*SERGEANT* Edward "Tha Droman" Braswell - Seattle
*SERGEANT* Daniel Spring - Spokane
*SERGEANT* Mark "DJ Rev. Darkblood" Hopkins - Spokane
*SERGEANT* Sam "Sinisterr" Brundage - Spokane
*SERGEANT* James Kemple - Spokane
*SERGEANT* Judah "Epik" Henley - Spokane
*SERGEANT* Mike Abrahamson - Spokane
*SERGEANT* Brandon Arron Dimick - Spokane
*SERGEANT* Christopher Nicholas Miller - Spokane
*SERGEANT* Udell "Kane Town Beats" Vielle - Spokane
*SERGEANT* Jason Hill - Spokane
*SERGEANT* Chad Carpenter - Spokane
*SERGEANT* Dustin Heaton - Spokane
*SERGEANT* Jay "Jesse B. Dawg" Bee - Spokane
*SERGEANT* Seth Bays - Spokane
*SERGEANT* Jeff Burris - Springdale
*SERGEANT* Liza Bliss - Springdale
*SERGEANT* Blade Desautel - Inchelium
*SERGEANT* Jerry "Proti-Jay" Alquicira - Sunnyside
*SERGEANT* Sam "Bishop/Black Sam Ent" Cruz - Tacoma
*SERGEANT* George "Freight Train" McConnell - Tacoma
*SERGEANT* John "Johnny Mac" Mcitnosh - Tacoma
*SERGEANT* Jerry Faucett - Tacoma
*SERGEANT* Salvador "SavioR" Rocha - Tri-Cities
*SERGEANT* Juanluis "Wik'D" Rocha - Tri-Cities
*SERGEANT* Benjamin "Little Ben" Rocha - Tri-Cities
*SERGEANT* Cooper Bricker - Tri-Cities
*SERGEANT* Chris "Chris B" Barwick - Tri-cities
*SERGEANT* Noe Guzman - Tri-Cities
*SERGEANT* B Schuler - Tri-Cities
*SERGEANT* Scottee Bates - Tri-Cities
*SERGEANT* Jon "Johnny Slash" Gorton - Tri-Cities
*SERGEANT* John Williams - Tri-Cities
*SERGEANT* Nic Williams - Tri-Cities
*SERGEANT* Aj Seaman - Tri-Cities
*SERGEANT* Sara Lewis-Gosselin - Tri-Cities
*SERGEANT* Chelsie Schlosser - Tri-Cities
*SERGEANT* Jose "G-Loc" Garcia - Tri-Cities*
SERGEANT* Hype The Rapper - Tri-Cities
*SERGEANT* Alex "LEX LOON" Jennings - Tri-Cities
*SERGEANT* Twistid Rob - Walla Walla
*SERGEANT* Eric "Ghost" Storves - Walla Walla
*SERGEANT* John "JNIBZ" Nibler - Walla Walla
*SERGEANT* Cody "Double C" Chapman - Walla Walla
*SERGEANT* David 'Edge" Betancourt - Wenatchee
*SERGEANT* Richard "Mimic" Saveedra - Yakima
*SERGEANT* Premo F. - Yakima- SPOKANE CHAPTER BOARD MEMBERS-*Captain* Jordan "Young JG" Grimm - Spokane
*Co-Captain* Dustin "Diggy SW" Heaton - Spokane
*Treasurer* Cynthea Newman - Spokane*SERGEANT* Jason "J.A.Y" Ball - Coeur d'Alene
*SERGEANT* Colin "Pac Man" Sheffels - Spokane
*SERGEANT* Raya Trevino - Spokane
*SERGEANT* Cory Cedar - Spokane
*SERGEANT* Nick "Valentino" Robinson - Spokane- TRI-CITIES CHAPTER BOARD MEMBERS-*PRESIDENT* Illest Uminati - Tri-Cities (#ILLUMNI FOUNDER)
*MAJOR* *Captain* Tory North - Tri-Cities
*GENERAL* Loony Loon - Tri-Cities
*Lieutenant* Chris "Stony" Stones - Tri-cities
*Lieutenant* Zack Plantz - Tri-cities
*SERGEANT* Zack "DJ Fame" Markel - Tri-cities
*SERGEANT* Matthew "B-Man" Rocha - Tri-CitiesWest Virginia
*SERGEANT* Zac Thompson - Columbus
Wisconsin
*SERGEANT* Dan Lasiewicz - Columbus
*SERGEANT* Jake "Lil Scrappy" Lasiewicz - Columbus
*SERGEANT* Brandon "Young Beezy"Jones - Portage
*SERGEANT* Quentin Peters - Portage
*SERGEANT* Anthony Mazzara - Portage
*SERGEANT* Silas "Illumnist" Elder - Portage
*SERGEANT* Tyler Fuller - Portage
*SERGEANT* Francisco "Sco Gezzy" Jordan - Milwaukee
Wyoming
*SERGEANT* Keith Knight - Casper
*SERGEANT* Sara Threllis Knight - Casper
*SERGEANT* Cagney Roemmich - Casper
*SERGEANT* Kayla Tonn - Gillette
*SERGEANT* Abel "MC Shaman" Carv - Laramie
*SERGEANT* Christopher Stratton - Laramie
*SERGEANT* Jen "Jenocide" Holder - Powell
*SERGEANT* Billy Mauch - Powell
*SERGEANT* Navarre Mudd - Rock Springs
*SEGEANT* Tyler Strong - Afton
CANADA
*SERGEANT* Tre-Diquan - Calgary, Alberta
*SERGEANT* Brock Star Allen - Vernon, British Columbia
*SERGEANT* Sebastian "Explicit" Worth - Selkirk, Manitoba
*SERGEANT* Kendall "Kay Dough" Mulder - Winnipeg, Manitoba
*SERGEANT* Jordan "Mr. Snowman" Letwyn - Winnipeg, Manitoba
UNITED KINGDOM
*SERGEANT* Lee "Slick L Fresh" Egan - England, UK
*SERGEANT* Jolene Engum - Lerwick Shetland
*SERGEANT* Chad Engum - Lerwick Shetland
*SERGEANT* Amy Andrews - Somerset, UK
*SERGEANT* Dominic Thompson
SWEDEN
*SERGEANT* Ingela Jehrn - Karlskoga